Celebrity Makeover

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Version 1.0.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Bear Hug Media Inc
Celebrity Makeover oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok eğlenceli bir oyuna sahip olarak çılgınlar gibi eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hem d

Celebrity Makeover oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok eğlenceli bir oyuna sahip olarak çılgınlar gibi eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hem de sadece indir butonuna basarak.

Celebrity Makeover oyununda kızlarınız ekranına gelecek olan güzeller güzel modele hem bakım yapacak hem de onu giydirip süsleyerek birbirinden farklı stillere kavuşturacaklar.

İlk olarak onun bakımsız cildine bakım uygulayarak sivilcelerini tedavi edecekler. Sonra ona güzel bir lens uygulayacak ve yaratmak istediği tarza en uygun olan makyajı yapacaklar. Sonra ise ona güzel bir saç modeli uygulayacak ve birbirinden şık kıyafet modellerinin bulunduğu menüden onun için istediği tarzda bir kıyafet seçip giydirerek ona birbirinden farklı dört tarz yaratabilecekler. Kızlarınız bu mükemmel oyunu çok sevecek ve hiç elinden bırakmak istemeyecekler.

Celebrity Makeover indir